Sinu ostukorvis on 0 toodet
Tingimused
Kuidas ostu sooritada?
Ostu sooritamiseks Varuosad.ee-s ei pea ennast registreerima kasutajaks. Kõik vajalikud andmed lisatakse ostu vormistamisel.

Leidke soovitud toode kategooriate alt sirvides või kasutades otsingut.

Vajutage toote juures olevale nupule [Lisa ostukorvi]. Valitud toode lisatakse automaatselt teie ostukorvi ning [Ostukorv] on lehekülje paremas ääres. Vaikimisi on tellitavaks tootekoguseks üks ühik, mida saab soovi korral muuta.

Ostukorvi sisu vaatamiseks vajutage Ostukorvile. Ostukorvis olevate toodete kogust saate muuta kasutades +/- märke. Toodete eemaldamiseks ostukorvist vajutage tühjenda ostukorv.

Ostu vormistamiseks täitke ostukorvis olevad väljad ning vajutage nupule [Saada tellimus].

Peale tellimuse kinnitamist saadetakse Teie e-maili aadressile ka tellimuse kinnitus.

Hinnad
Kõik hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Hinnale lisandub üldjuhul kohaletoimetamistasu vastavalt tellimuse vormistamise käigus valitud tarneviisile.

Kuidas toimub tasumine?
Peale tellimuse saamist vaatame tellimuse üle ja toodete laos olemasolu korral väljastame Teie poolt märgitud e-mailile arve.

Kuidas kaubad Teieni jõuavad?
Tarneviisid: (1) Kättesaamine Soovi Pood OÜ kauplusest, (2) Kulleriga (DPD, ELS jt).

Valides ostu vormistamisel [tulen ise järele], saate kauba olemasolul kauba kätte Soovi Pood OÜ poest juba samal päeval.

Tellitud kaubad jõuavad teieni 2-7 tööpäeva jooksul (kasutades kulleriteenust).

Juhul, kui ilmneb, et me ei saa Teile soovitud kaupa saata, siis me ei asenda seda muu kaubaga. Me võtame Teiega sellise juhtumi korral ühendust, teavitades soovitud kauba puudumisest. Teil on võimalik valida puuduva kauba asemele midagi muud. Kui Te seda ei soovi, siis tasume Teile puudujääva kauba eest raha tagasi.

Meie võtame Teiega ühendust juhul, kui paki saatmine viibib.

Ostja on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Soovi Pood OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

Millised on saatekulud?
Saatekulu kulleriga on Eesti piires 6.00 eur (0-15kg), 7.50 eur (16-31 kg), 19.50 eur (32-100kg), 35.00 eur (101-150kg), 40.00 eur (151-250kg) Kauplusesse järele tulles midagi loomulikult maksma ei pea.

Millised on kauba tagastamise ja garantiitingimused?
Kui te ostsite varuosad.ee-st kauba, mis osutus praagiks, siis vahetame selle arve olemasolul välja kahe aasta jooksul. Kui kauba partii on selleks ajaks läbi müüdud, siis tagastame raha. Kauba vahetamisel tekkivad saatekulud kannab ostja.

Varuosad.ee ei vastuta: (1) kauba rikkumise eest ostja süül; (2) kauba mittesihtotstarbelise kasutamise tulemusel tekkinud vigade eest; (3) kauba jooksva kulumise eest tavakasutamise korral.

Tooteid saab tagastada 14. päeva jooksul alates toote kättesaamisest. Toote tagastamisega seotud kulud katab ostja. Toode peab olema originaalpakendis ning kasutamata.

Kauba tagastamisel peab ostja 14. päeva jooksul pärast kauba kättesaamist esitama avalduse e-postiga aadressil info@varuosad.ee ja ära märkima tagastamise viisi. Palume avalduses ära märkida ka kauba tagastamise põhjus. Juhul, kui tagastatav kaup on kasutatud, rikutud või ei ole oma originaalpakendis, on müüjal õigus seda mitte vastu võtta.

Vääramatu jõud
Varuosad.ee ei vastuta ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Varuosad.ee ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud).

Muud tingimused
Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Varuosad.ee vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Mida teha, kui teil tekkis veel küsimusi?
Helistage meie numbrile 4545677. Vastame kõigile teie küsimustele E-R 9.00-17.00 ja laupäeval 10.00-14.00.

Saatke meile oma küsimus aadressil info@varuosad.ee
Soovi Pood OÜ    Reg nr. 11248921    Põhitegevusala: jaekaubandus
Asukoht: Kuivastu mnt 41, Orissaare alevik 94601, Saaremaa vald, Saaremaa, Eesti Vabariik
Mob: +37255533510 Tel: +3724545677
Viimati uuendatud 13.04.2021
Developed by Soovi Pood OÜ